Седмицата започва със слънце

Дневните температури още ще се повишат, максималните ще бъдат между 29° и 34°.

 15.04.2024 08:41
Седмицата започва със слънце

Днес ще бъде слънчево с разкъсана висока облачност. Вятърът от юг-югозапад ще се усили до умерен.

Дневните температури още ще се повишат, максималните ще бъдат между 29° и 34°. По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб и умерен вятър от юг-югоизток.

Максималните температури ще бъдат от 22°-23°, по северното крайбрежие, до 29° в района на Бургас. Температурата на морската вода е 15°-16°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала, но с тенденция на усилване.

В планините ще бъде слънчево. Вятърът ще се ориентира от югозапад и ще бъде умерен до силен. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 23°, на 2000 метра - около 15°.

 

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери бъдат | Слънчево | умерен | температури

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори