На 01.08.2025г., в сектор "Пътна полиция" е образувано бързо производство по чл.343б,ал.1 от НК, затова че 31-годишна жена, на 01.08.2025 г., в гр.Стара Загора, по ул."Хан Аспарух" е управлявала лек автомобил "Ауди" след употреба на алкохол, установено с техническо средство, което отчело 1,51 промила.
Като колата е самокатастрофирала и са били съборени 4 антипаркинг колчета. Жената е задържана за срок до 24 часа.
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Стара | антипаркинг | колчета
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




