След употреба на алкохол: 31-годишна жена събори с колата си антипаркинг колчета в Стара Загора

Жената е задържана за срок до 24 часа.

 04.08.2025 13:41
След употреба на алкохол: 31-годишна жена събори с колата си антипаркинг колчета в Стара Загора

На 01.08.2025г., в сектор "Пътна полиция" е образувано бързо производство по чл.343б,ал.1 от НК, затова че 31-годишна жена, на 01.08.2025 г., в гр.Стара Загора, по ул."Хан Аспарух" е управлявала лек автомобил "Ауди" след употреба на алкохол, установено с техническо средство, което отчело 1,51 промила.

Като колата е самокатастрофирала и са били съборени 4 антипаркинг колчета. Жената е задържана за срок до 24 часа.

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери Стара | антипаркинг | колчета

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори