Пешеходка е в болница след пътен инцидент в Стара Загора

Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.

 05.08.2025 12:50
Пешеходка е в болница след пътен инцидент в Стара Загора

В 07:39 ч. тази сутрин е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на ул. "Христо Ботев" в гр.Стара Загора. По първоначална информация пътният инцидент е между лек автомобил, управляван от 73-годишен мъж и 49-годишна пешеходка, която била на пешеходна пътека.

 

Пострадала е пешеходката, настанена е в болница без опасност за живота. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип на сектор "Пътна полиция".

 

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери Стара | Загора | болница | пешеходка | пътен инцидент

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори