В 07:39 ч. тази сутрин е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на ул. "Христо Ботев" в гр.Стара Загора. По първоначална информация пътният инцидент е между лек автомобил, управляван от 73-годишен мъж и 49-годишна пешеходка, която била на пешеходна пътека.
Пострадала е пешеходката, настанена е в болница без опасност за живота. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип на сектор "Пътна полиция".
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Стара | Загора | болница | пешеходка | пътен инцидент
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




