И тази есен има есенен панаир за празника на Стара Загора.
Захарен памук, палачинки, сладки изкушения за най-малките, вкусни предложения и за по-големите очакват всеки, който реши да отдели от свободното си време. Слънчевият неделен ден се оказа изключително подходящ за разходка в едно от най-атрактивните места в момента в града на липите.
Хора от различни възрасти и тази година се възползват от възможността да се потопят в пъстрата атмосфера на есенния панаир.
Можете да си закупите захарен памук за 5 и 7 лева, порция понички за 6, 8 и 10 лева. Жетоните за съоръженията за Луна парка са 6 лева. За един от детските атракциони ще заплатите за 15 минути 7 лева.
Въртележка, стрелбище, блъскащи колички, виенско колело са сред класическите варианти за забавления.
Пепа, миньоните и безброй любими детски герои във вид на балони и на плюшени играчки предизвикват усмивки.
Автомобилни и футболни емоции пък ще заредят с много настроение момчетата и момичетата, които обичат бързите скорости и зеления терен. Панаирът остава в Стара Загора до 6 октомври. Той е разположен в парк "Загорка".
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери лева | Стара Загора | гостува | шарен панаир | за празника | сладки изкушения | безброй забавления
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!