надпреварата

Започва надпреварата "Аз обичам Стара Загора"

25.07.2020 08:53

Младите хора ще посетят различни точки от града, където ще изпълняват ребуси, които трябва да разгадаят. В състезанието ще вземат участие младежи на възраст межди 14 и 20 години, организирали собствени отбори и готови да докажат, че обичат и познават Стара Загора. Прочети още

БНТ с ново предаване за предсрочните парламентарни избори

22.06.2021 18:00

Предаването ще има три броя - на 24.06, 1.07, когато представители на политически партии, по жребий на ЦИК ще представят платформите си, а на 8 юли дебатът ще е между политическите сили от последния състав на парламента. Прочети още

Стартира „Маратон Стара Загора“ 2022

03.04.2022 09:51

Участниците избират между три дистанции – класическата от 42,195 км, полумаратон 21км и 10.5 км, което дава възможност всички любители на бяганията да се включат в надпреварата. Прочети още

Отборът на СУ „П.К.Яворов” в Чирпан е победител в регионалното състезание „Млад огнеборец“

16.05.2022 19:11

В надпреварата взеха участие седем отбора от областта, победители в районните състезания по общини. Състезателите премериха сили в двете дисциплини „Бойно разгръщане на състезателна пътека” и „400 м щафетно бягане с препятствия”. Прочети още

Организират състезание „Стара Загора търси математически таланти“

14.11.2022 09:18

Могат да кандидатстват деца от цялата страна, които се обучават от подготвителен клас до 4 клас. Прочети още

Областният управител Иван Чолаков връчи наградите на победителите от регионалния етап на националното състезание „Млад спасител“

16.05.2023 14:01

Състезанието бе организирано от РД ПБЗН и БЧК и се проведе в два етапа – теоретичен и практически. В първия учениците решаваха тестове и задачи, а във втория на терен „спасяваха“ пострадали и бедстващи хора. Прочети още

С награди и много настроение бе открит турнирът по мини волейбол „Малки великани 2023“

18.10.2023 17:09

Петнадесет са отборите, участващи в надпреварата от Стара Загора, Чирпан и Гурково. Прочети още

14 момичета участват в надпреварата за титлата "Кюстендилска пролет"

20.02.2024 17:51

Традицията по тържествено посрещане на пролетта в града датира от древни времена, припомниха от общинския отдел "Култура и духовно развитие". Прочети още

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация