"Има такъв народ" внесе 4000 подписа в ЦИК

Заместник-председателят на партията Тошко Йорданов изрази надежда за активно участие в изборите, за да се преодолеят евентуални манипулации: "Очаквам хората да излязат да гласуват масово, за да бъдат изборите максимално честни! При масово гласуване изборите ще бъдат по-честни, отколкото при слаба избирателна активност, предвид машинациите, които ще правят управляващите".

 15.02.2021 17:44
"Има такъв народ" внесе 4000 подписа в ЦИК

Партия "Има такъв народ" внесе 4000 подписа в Централната избирателна комисия, за да се регистрира за участие в парламентарния вот на 4 април.

Заместник-председателят на партията Тошко Йорданов изрази надежда за активно участие в изборите, за да се преодолеят евентуални манипулации:
 "Очаквам хората да излязат да гласуват масово, за да бъдат изборите максимално честни! При масово гласуване изборите ще бъдат по-честни, отколкото при слаба избирателна активност, предвид машинациите, които ще правят управляващите".
Йорданов не пожела да отговори на въпроса ще се кандидатира ли за депутат лидерът на партията Слави Трифонов.
Източник: БНР

 

 

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери изборите | Участие | бъдат | партията | избирателна | Йорданов | масово | честни

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори