Андре Токев е шофирал след употреба на алкохол

Готвачът е спрян на Околовръстния път в София. Токев е задържан за 24 часа от СДВР във връзка с акцията на МВР срещу шофирането след употреба на алкохол и наркотици, научи още NOVA.

 31.10.2021 21:09
Андре Токев е шофирал след употреба на алкохол

Шеф Андре Токев е бил засечен пиян на пътя. Тестването с дрегер е показало наличие на 1.9 промила алкохол, научи NOVA.

Готвачът е спрян на Околовръстния път в София. Токев е задържан за 24  часа от СДВР във връзка с акцията на МВР срещу шофирането след употреба на алкохол и наркотици, научи още NOVA. Тя стартира на 26 октомври в цялата страна. 

Токев е на изпитателен срок по присъда отново заради шофиране в нетрезво състояние, казаха неофициално от СДВР. 

Източник: nova.bg

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери употреба на алкохол | Токев | Андре | шофирал

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори