Спорт

Потвърдено: Травмата на Кубрат Пулев не му позволява да се бие с Джошуа

17.10.2017 10:00

Кобрата е претърпял травма по време на тренировка Прочети още

Еврофутбол: Братята таекуондисти Джорджеви със златни медали от турнира G1 в Белград

16.10.2017 14:00

Страхотно представяне направиха двама от Спортните таланти на „Еврофутбол" - братята таекуондисти Джорджеви, като взеха златото на турнира от клас G1 в Белград Прочети още

PEUGEOT се включва в благотворително рали„Виж ме“

07.10.2017 08:04

Днес новиятPeugeot 308, SUV Peugeot 3008 - първият SUV,спечелил наградата Автомобил на годината в Европа, и новият7 - местенSUV Peugeot 5008 ще покажат възможности в майсторско шофиране за благородна кауза Прочети още

Григор Димитров се класира на полуфинала в Пекин

06.10.2017 12:00

Мачът продължи 2 часа и половина Прочети още

Стоичков: Свободен съм да давам мнението си

05.10.2017 12:00

Той обвини вицепремиера на Испания Сорая Саенс де Сантамария и всичките й роднини, включително непълнолетния син, във франкизъм Прочети още

Еврофутбол: Ботев ще бие Локомотив в пловдивското дерби, Левски с победа над Берое

21.09.2017 14:00

Това сочат коефициентите на „Еврофутбол" за крайния изход на сблъсъка Прочети още

Бронз за Габриела Антова от европейското първенство по шахмат до 16 години

15.09.2017 12:00

В последния 9-и кръг 15-годишната софиянка се справи блестящо с белите фигури с Алиция Шливицка от Полша и записа 5-та си победа в надпреварата. Прочети още

България е домакин на баскетболен турнир за деца

09.09.2017 12:00

Международният турнир по баскетбол за деца до 12 години "Буба Къп - Емануил Божков" събра шест от отбора от България, Италия, Сърбия, Македония и Румъния. Прочети още

България отново се бори, но Холандия ни срази

04.09.2017 10:00

Националният отбор на България загуби с 1:3 при гостуването си на Холандия от квалификациите за световното първенство по футбол през 2018 г. Прочети още

Футболна драма: България победи Швеция след голов трилър

31.08.2017 23:53

50 години по-късно, България отново победи Швеция. Общо 5 попъдения, 3 от които във вратата на Швеция ни уредиха с пълен комплект точки от този... Прочети още

Финландия застава на пътя на България към 1/4-финалите на Европейското по волейбол

29.08.2017 10:00

Финландия ще бъде съперник на България в първия етап от фазата на елиминациите на Европейското първенство по волейбол.Това стана факт и след последното изиграване на срещите... Прочети още

"Лудогорец" се класира за групите на Лига Европа

25.08.2017 10:00

„Лудогорец" и през тази година ще играе в груповата фаза на Лига Европа. Българският шампион прескочи квалификационния кръг на втория по сила футболен... Прочети още

Кобрата изригна срещу промоутърите си: Не съм се трудил толкова години, за да ме претупат за две седмици

24.08.2017 14:00

Вече изглежда почти сигурно, че мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа за световната титла ще има. Дори ESPN обяви евентуалните дати за събитието 28... Прочети още

Григор Димитров триумфира с първа голяма титла в кариерата си

21.08.2017 08:00

Григор Димитров спечели най-голямата победа в кариерата си и съответно в историята на българския тенис. Спечели първия си голям турнир. Триумфира с... Прочети още

Тенис: Григор Димитров на финал в Синсинати

20.08.2017 08:46

Григор Димитров се класира за първи път в кариерата си на финал на турнир от сериите Мастърс Прочети още

Успех: Григор Димитров започна с победа на турнира в Синсинати

16.08.2017 22:00

В следващия етап обаче може да го чака много труден съперник - Хуан Мартин дел Потро Прочети още

Футбол: Националите ни станаха хайдути

15.08.2017 14:00

В дните преди предстоящата световната квалификация срещу отбора на Швеция, Българският футболен съюз продължава кампанията си "Заедно в един ритъм" Прочети още

Мирела Демирева излиза за медал в скока на височина

12.08.2017 10:00

България ще има шанса отново да разчита на свой представител за добро класиране в предпоследния ден на Световния шампионат по лека атлетика в Лондон Прочети още

Лалова отпадна на 1/2-финал на 100 метра на световното

07.08.2017 10:00

Ивет Лалова приключи участието си в спринта на 100 метра на полуфиналите от световното първенство по лека атлетика в Лондон. Тя финишира предпоследна, 7-а... Прочети още

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация