Издирват дете на 2 години от село Александрово, община Павел баня, което е в неизвестност от снощи. Сигналът за изчезването е подаден около 21:00 часа от неговата майка.
Това съобщи областният управител на Стара Загора Калоян Дамянов. По първоначална информация детето е играело в двора на дома си в село Александрово, когато внезапно е изчезнало.
Калоян Дамянов съобщи, че издирвателните действия са започнали още снощи. В акцията участват служители на полицията и доброволци, които претърсват района.
Източник: БНР
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Село | Александрово | Калоян Дамянов | павелбанското | издирват дете на 2 години | това съобщи областният управител
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




