Уважаеми енергетици,
Позволете ми от името на ръководството на община Раднево и лично от свое име, да Ви поздравя по повод Деня на енергетика!
Изразявам своята дълбока признателност и уважение към Вашия професионализъм и всеотдаен труд. Вие сте гръбнакът на енергийната сигурност и устойчивото развитие на нашата община и страна.
Благодарение на Вашите усилия и отговорност, обществото ни разчита на надеждни и качествени енергийни услуги, които са основа за просперитета и благоденствието на всички ни.
Пожелавам Ви здраве, сили и успехи във всички бъдещи начинания.
Честит професионален празник!
С уважение,
ИНЖ. ГЕОРГИ ПЕТРОВ
КМЕТ НА ОБЩИНА РАДНЕВО
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери поздрав | Община Раднево | Ден на енергетика
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




