Седем медала спечелиха старозагорски каратеки на държавно първенство за деца до 14 години

На 30 и 31 март 2024 се проведе Държавно първенство по карате за деца до 14 години във Велико Търново. Участие в първенството взеха над 600 деца от 37 клуба от страната. Представителите на Стара Загора от Карате Клуб Берое се явиха с 18 състезателя и завоюваха 7 медала.

02.04.2024 19:33

Каратеките на Берое спечелиха 7 медала за деца до 14 г. на държавното първенство, съобщават от Карате клуб Берое.

Всички от участниците играха сърцато като проявиха воля и дисциплина през цялото време на състезанието. Спечелилите отличия са: Диана Георгиева - златен, Майя Петкова - бронзов, Христо Узунов - сребърен, Георги Иванов - бронзов, Андриан Тонев - бронзов, Борислав Кузманов - бронзов, Живодар Господинов - бронзов.

Доста от взелите участие на състезанието направиха своя дебют и се представиха страхотно! Благодарим на децата за положеният труд, усилия и постоянство, както и на техните родите за гласуваното доверие, споделиха от Карате клуб Берое.

Източник и снимка: Карате клуб Берое

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.