В Дубай суперзвездата на Ювентус и Португалия Кристиано Роналдо получи приза за Играч на века на ежегодната церемония, на която се връчват Globe Soccer Award. Това е алтернатива на наградите The Best.
Организаторите взимат предвид периода 2001-2020. Португалецът присъства лично на пищната церемония в Дубай. Той бе номиниран за приза заедно с Лионел Меси, Роналдиньо и Мохамед Салах.
Реал Мадрид бе избран за Отбор на века, докато Джосеп Гуардиола получи приза за Треньор на столетието. Мениджърът на Манчестър Сити спечели в конкуренцията на Алекс Фъргюсън, Жозе Моуриньо и Зинедин Зидан. Жорже Мендеш, агентът на Роналдо, пък взе подобна награда в своята сфера.
Байерн (Мюнхен), Роберт Левандовски и Ханзи Флик бяха удостоени със заслужено признание за постиженията си през последната година.
Жерард Пике и Икер Касийяс взеха кариерни призове на същата церемония. По информация на gol.bg
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери церемония | Роналдо | приза
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!
