Шофьорът, блъснал жена и няколко автомобила във Варна вчера, е бил под въздействието на алкохол и наркотици. Инцидентите като по чудо се разминаха без сериозно пострадали хора.
Мъжът катастрофирал в района на Кооперативния пазар във Варна в ранния следобед. След като хора се събират, за да го извадят от колата, шофьорът дава газ, прави маневри, удря още няколко коли и се опитва да избяга от местопроизшествието.
Малко по-късно е задържан от полицията. Взети са му проби за алкохол и наркотици. Клипът, заснет в момента на катастрофите и разпространен в социалните мрежи, събра стотици гневни коментари.
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери наркотици | Варна | алкохол | коли | пешеходец | хора | няколко | блъснал | Пиян | Шофьорът | надрусан
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!


