62-годишната Елена Дюлгерова, сътрудник на вестник "Старозагорски новини" и кореспондент на вестник "Телеграф" е загиналата жена при пожара в Стара Загора снощи. Огънят отне живота и на 4-годишното внуче на Елена.
Както вече e известно, сигналът за пожар в апартамент на ул. "Цар Калоян" е подаден снощи, минути след 23 часа. Огънят е погасен от екипи на Пожарната. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Извършен е оглед на местопроизшествието.
В горялото жилище са намерени телата на 62-годишна жена и 4-годишно момче. По първоначални данни Елена е направила опит да спаси внучето си, но е загинала от задушаване. Счита се, че причина за пожара е неизправност в сушилня.
Пламъците са причинили значителни материални щети. До момента не са установени данни пожарът да е причинен умишлено. Във Второ РУ-Стара Загора е образувано досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора.
Елена Дюлгерова е завършила ГПЧЕ “Ромен Ролан“ в Стара Загора и Факултета по журналистика на СУ „Св. Климент Охридски“, профил „Печат“. Някои от вестниците, за които е работила, са „24 часа“, „Континент“, „Експрес“, „Труд“, „Вестник за дома“, „Женски свят“, била е сътрудник на в. „Сега“. Има опит в работата със сайтове, както и като политически репортер и редактор.
В понеделник ще излезе последният материал, написан от нея за вестник "Телеграф", съобщиха от изданието. Той се нарича "Деца раждат деца".
stz24.com изказва най-искрени съболезнования към опечаленото семейство...
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Стара | Загора | снощи | апартамент | пожара | журналистка | Огънят | трагедия | погуби | и нейното внуче | сигналът за пожар в апартамент | ул. "Цар Калоян" | огънят е погасен от екипи на Пожарната
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!