Живописна изложба представя старозагорката Теменужка Димова в зала „Байер“

Изложбата може да се бъде разгледана до 12 август.

 01.08.2023 08:25
Живописна изложба представя старозагорката Теменужка Димова в зала „Байер“

На 1 август /вторник/, в изложбена зала „Лубор Байер“, от 18.00 часа, ще бъде представена живописна изложба на старозагорката Теменужка Димова. Тя се реализира с подкрепата на Община Стара Загора и представителството на СБХ под липите.

Теменужка Димова е завършила Художествената гимназия в Казанлък – специалност „Дизайн“,  Художествената гимназия в София – също специалност „Дизайн“ – випуск  на проф. С. Доневски, както и втора специалност -  „Живопис“ в курса на проф. И. Сахаров – Москва. Старозагорската художничка е създател и собственик на запазена марка, работи в областта на интериорния дизайн и мебелостроенето. Проектира и изгражда цялостния интериор на десетки хотели, ресторанти, офиси, обществени сгради, магазини, заведения,  частни домове и къщи. Печели конкурси в страната и чужбина.

Изложбата може да се бъде разгледана до 12 август.

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери август | специалност | Теменужка | Димова

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори