В двора на ДГ №6 „Слънце“ се проведе тържество под надслов „Вълнуващо пътешествие в Европа“, което изпълни с усмивки, настроение и много положителни емоции всички присъстващи.
Малчуганите от детската градина впечатлиха публиката с пъстри танци, песни и артистични изпълнения, вдъхновени от различни държави. Със своето вълнуващо пътешествие из Европа децата създадоха истински празник и донесоха радост на развълнуваните гости и родители.
Официални гости на събитието бяха кметът на община Раднево инж. Георги Петров, зам.-кметът Теменужка Сотирова, председателят на Общински съвет – Раднево инж. Илия Илиев, както и служители на общинска администрация.
Кметът на общината лично поздрави екипа на детската градина, родителите и децата за прекрасната организация и емоционалното тържество. Той благодари на педагогическия екип за всеотдайната работа и пожела на всички деца да бъдат здрави, усмихнати и да продължават да мечтаят и откриват света с любопитство и вдъхновение.
Празникът завърши с много аплодисменти, настроение и незабравими моменти за всички.
Източник и снимка: Община Раднево
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери градина | Европа | Раднево | Детската | пътешествие
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




