С празнична програма първокласници, второкласници и третокласници от XI ОУ „Николай Лилиев" в Стара Загора отпразнуваха края на учебната година и дадоха старт на лятната си ваканция.
Вълнуващото тържество събра деца, преподаватели, родители и близки в двора на училището в днешния празничен първи юни. Стилен декор за сцена, артистични, музикални, танцуващи, усмихнати и талантливи участници зарадваха публиката.

С усмивки, празнично настроение и много музика децата и преподавателите им си пожелаха весела ваканция.
Щастливи бяха и родителите, които се насладиха на празничните емоции и благодариха сърдечно за усилията на педагогическия колектив на училището за това децата да изминат успешно пътя на знанието през изминалите месеци.


В навечерието на Деня на детето - на 31 май, училището получи и шампионски успех в детски футболен празник. Отборът от второкласници в състав: Христо, Микаел, Иван, Георги и Стиви спечели купата и първото място в турнира в спортен комплекс „Колодрума“, посветен на Международния ден на детето.

Организатори на инициативата бяха СК „Олимпия спорт“ и Община Стара Загора. Така шампионски приключи учебната година за XI ОУ „Николай Лилиев", пожелаваме и летящ старт на 15 септември.
Честита ваканция, скъпи деца! Бъдете здрави, весели и щастливи!
Маркери Стара Загора | ваканция | първокласници | второкласници | и третокласници | от XI ОУ "Николай Лилиев" | си пожелаха весела ваканция | с празнична програма | отпразнуваха края на | учебната година
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




