В 08:20 часа тази сутрин е получен сигнал инцидент с газова бутилка в къща в Стара Загора.
На място незабавно са изпратени екипи на Полицията и Пожарната. По първоначални данни е гръмнала газова бутилка. Пострадали са 83-годишен мъж и 73-годишна жена, обитатели на имота, информират от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Нанесени са материални щети в имота. В Първо РУ-Стара Загора е започнато досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора. Бутилката е изнесена от помещението и е обезопасена. Няма опасност за населението.
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Стара | Загора | бутилка | газова | имота
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




