Двама са пострадалите при инцидента с газова бутилка в Стара Загора

По първоначални данни е гръмнала газова бутилка. Пострадали са 83-годишен мъж и 73-годишна жена, обитатели на имота, информират от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

 08.07.2025 14:30
Двама са пострадалите при инцидента с газова бутилка в Стара Загора

В 08:20 часа тази сутрин е получен сигнал инцидент с газова бутилка в къща в Стара Загора.

На място незабавно са изпратени екипи на Полицията и Пожарната. По първоначални данни е гръмнала газова бутилка. Пострадали са 83-годишен мъж и 73-годишна жена, обитатели на имота, информират от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

Нанесени са материални щети в имота. В Първо РУ-Стара Загора е започнато досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора. Бутилката е изнесена от помещението и е обезопасена. Няма опасност за населението.

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери Стара | Загора | бутилка | газова | имота

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори