Откриха наркотици в пътуващ в такси младеж

Образувано е бързо производство по чл.354а,ал.3,т.1 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.

 08.05.2026 10:41
Откриха наркотици в пътуващ в такси младеж

На 28.04.2026 г.,  в гр. Стара Загора, полицейски служители от Второ РУ в Стара Загора спрели за проверка таксиметров автомобил, управляван от 63-годишен мъж. В колата пътували двама мъже на 19 и 18 години. В 18-годишния е намерено и иззето бяло кристалообразно вещество, за което изготвената експертиза установява, че представлява метамфетамин с тегло 3,85 грама.

Мъжът е бил задържан за срок до 24 часа. Образувано е бързо производство по чл.354а,ал.3,т.1 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.

Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.


Маркери Стара | Загора | откриха наркотици | в пътуващ в такси младеж

Коментирай

Кликни за нова
 
Въведете символите от картинката

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки, нашите услуги, Вие, се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация

Затвори